Co proto mohu udělat?

V první řadě se na realitu musíme spolu podívat. Z čím více úhlů se podíváme, tím lepší obrázek můžeme mít. Zorientujeme se v tom, kdo co potřebuje, aby se ve firmě orientoval a dobř se mu tam dýchalo.

You can find options for this section in: Customizer > Front Page Sections > Features Section and add items by clicking on Add or edit features. You can also disable this message from Customizer > Settings > Extensions > Disable helpers/placeholders.

Kdo jsem?

Jmenuji se Jan Vodák. Jsem kouč, lektor, mentor… zkrátka člověk, který dělá maximum pro rozvoj vaší firmy. Podrobnosti o mne najdete na wikipedii, facebooku i linkedinu. Pokud chcete vědět více, zeptejte se.

You can find options for this section in: Customizer > Front Page Sections > About Us Section and add items by clicking on Add or edit about boxes. You can also disable this message from Customizer > Settings > Extensions > Disable helpers/placeholders.

Blog

Zde se můáete inspirovat mými názory.

Oheň a voda

Měl jsem tu čest pracovat ve dvou firmách zároveň vlastněných jedním majitelem. Dva ředitelé různí jako oheň a voda. Jeden zdvořilý a decentní, druhý vulgární. První jednal s těmi, kdo měli přímý kontakt s majitelem slušně, úplně jinak však s těmi, kdo mu byli podřízeni. Nikdy jste nevěděli, kolik pravdy Vám řekl. Rozdmychával konflikty mezi zaměstnanci a snažil […]

„Světlana“ aneb příběh nežádoucí spokojenosti zaměstnanců

Světlana nastoupila do firmy na manažerský post. Protože měla praxi, chtěla způsob vedení svého úseku nastavit podle sebe. Popsala řediteli své vize a protože mu byly sympatické, ředitel to schválil. Dostala na starosti servisní úsek, který byl v non-stop provozu a kde byl neustálý kontakt se zákazníkem. Svůj úsek vedla věcně a konstruktivně. Zvedla laťku […]

Sorry jako…

Milí čtenáři, omlouvám se za dočasnou indispozici tohoto webu.

Kontakt

Mgr. Jan Vodák, Ph.D.
Březnice 517
760 01 Zlín
tel: 774 586 325
mail: jan.vodak@gmail.com

Your contact form shortcode appears here…